Marka & Patent

Marka & Patent

Marka ve Patent
Marka ve patent hizmeti alabileceğiniz firmamız sayesinde oluşturmak istediğiniz markanızın temellerini sağlam atabilmenize imkan sağlanabilmektedir.
Markanın tescillenmesi ve aynı zamanda patent alınması ilerleyen süreçlerde hukuki olarak sorun yaşanmaması için kesinlikle atlanmaması gereken çok önemli bir süreçtir. Bu nedenle öncelikle kurmak istediğiniz markanızın gerekli araştırmalarının yapılması ve hukuki olarak herhangi bir sorun olmadığından emin olunması gerekecektir. Alanında uzman ekiplerimizin yapacakları araştırmalar ve incelemeler sonucunda hukuki olarak herhangi bir sorun yaşanmaması sağlanabilmektedir. Bu şekilde markanızın sağlam temeller üzerine kurulmaları da sağlanabilecektir.
Marka Tescili ve Danışmanlık
Markaların tescillerinin yapılabilmesi için öncelikli olarak doğru araştırmanın yapılması gerekmektedir. Tescillemek istediğiniz markanın başka birisi tarafından tescil edilip edilmediği ya da bu markanın tescil edilmesi önünde herhangi bir engelin olup olmadığı doğru kontrol edilmelidir. Bunun için de mutlaka profesyonel destek alınması gerekecektir. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde edindiğimiz tecrübeler sayesinde istenilen işlemlerin sorun yaşanmadan tamamlanabilmesini sağlayabiliyoruz. 
Patent
Satışa sunulacak olan kendi üretiminiz ve buluşunuz olan bir ürünün öncelikli olarak patentinin alınması gerekmektedir. Bu şekilde ürünün farklı firmalar ya da kötü niyetli kişiler tarafından kopyalanmalarını engellemiş olacaksınız. Bunun için öncelikle sanayi alanında kullanılabilir olması ve bir yenilik getiriyor olması gerekecektir. Bu gibi patent alma işlemlerini yine bizimle birlikte sorunsuz olarak halledebilmenize imkan sağlanabilecektir.